Desertai - gardus kąsnelis
|
Cake pops'ai
Tai kanėstas, kuris patinka ir mažiems ir dideliems. Šokoladinis biskvitas aplietas jūsų mėgstamu šokoladu (baltu bei pienišku) ir papuoštas spalvingais pabarstukais. Labiausiai džiugina tai, kad biskvitas išlieka šlapias, lengvai valgosi, nesivelia burnoje. Valgant jaučiasi, kad naudojami ypatingai aukštos kokybės ingredientai.
Cake popsai yra desertas, kuris tinka įvairioms šventėms pasaldinti. |
Kanelės
Traškus karamelinis paviršius, minkštutis, korėtas vidus... Kas tai? Nuostabus prancūziškas desertas – KANELĖS! Šio nuostabaus deserto atsiradimo istoriją pirmą kartą galima aptikti XVIII a. Prancūzijoje. Tuo metu desertas buvo vadinamas „canelas“ arba „camelions“. Ir tik vėliau jo gamyba vėl atgimė XX a., kai vienas nežinomas Prancūzijos kepėjas ėmė kepti pyragėlius pagal senąjį receptą, papildomai į tešlą pridėdamas vanilės ir romo. Būtent šiais prieskoniais ir šiandien yra gardinami klasikiniai prancūziški pyragėliai, populiarūs visame pasaulyje.
Kaip pati šio deserto kepėja kalba apie šį desertą: karamelizuota išorė ir kreminis vidus - puikus derinys! Subtilus vanilės skonis ir užuomina apie romą, šį skanėstą padaro itin gardų. |
Eklerai
Kai norisi ko nors skanaus, labai geras pasirinkimas yra eklerai. Plikytos tešlos pyragaitis įdarytas vaniliniu kremu. Aplietas pienišku arba baltu šokoladu. Smaližiams tikrai labai patinkantis desertas.
Eklerai, arba dar kitaip profiteroliai - tai plikyti pyragaičiai, kurie nuo XIX a. pradžios buvo tiekiami išskirtinai Prancūzijos karaliaus stalui. Manoma, kad eklerą pirmą kartą pateikė Marie - Antoine Careme, kuris buvo garsus konditeris ir gamino gardumynus Prancūzijos valdovams. Pirmas eklero receptas buvo atspausdintas Boston Cooking School Cook Book knygoje ponios. D. A. Lincoln užsakymu ir paskelbtas 1884 m. Nuo to laiko eklero receptas yra beveik nepakitęs, išliko visi pagrindiniai gamybos ypatumai. Birželio 22 yra švenčiama kaip eklerų diena. Šios šventės kilmė nėra žinoma šiuo metu. |